Mahognyfanerat, mässingslister och beslag. Glasad dörr med nyckelskylt i ben. Ryssland. Jacob-stil, 1800-talets slut. Höjd 113 cm. Bredd 69 cm. Djup 34 cm.
Lagningar.
Nyckel medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in