26
215098

STOLAR, 2 ST

Utropspris
100 - 150 EUR
1 130 - 1 690 SEK
104 - 157 USD
Klubbat pris
100 EUR
STOLAR, 2 ST

Mahognyfanerade, stoppade sitsar. 1800-talets andra hälft. Höjd 87 cm.
Skador.

Tilläggslista

Fel bild i nätkatalogen fram till 9.3 kl. 9.50.