27
217349

BYRÅ

Utropspris
400 - 600 EUR
4 530 - 6 800 SEK
417 - 626 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Ädelträfanerad, intarsia. Gustaviansk stil. 1900-tal. Bredd 78 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

419. Francesco Clemente, "The Four Elements".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
Aktuellt bud:
660 000 SEK