391
258361

Richard Jungell

(Finland)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 550 - 5 690 SEK
425 - 531 USD
Klubbat pris
400 EUR
Richard Jungell
(Finland)

SKÅL.

Sign. R. Jungell, Karhula. Slipat grönt glas. Medlet på 1930-talet. Diam. 20,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

794. Bror Hjorth, "Rolande".
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK