79
312803

BROSCH, 14K guld, 9 antikslipade diamanter ca 2.60 ct, pärlor. Frankrike tidigt 1900-tal. Vikt ca 12 g.

Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 900 - 57 400 SEK
4 190 - 5 230 USD
Klubbat pris

Diam. 20 mm. L 115 mm.

Bruksslitage.