205
245340

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 200 - 16 500 SEK
1 280 - 1 600 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

"VY FRÅN ÅBO".

Sign. -03. Olja på skiva 29x18 cm.

Åbo konstmuseum 1988.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

463. Skrin, silver och vit opak emalj, W.A. Bolin, Moskva 1912-1917.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK