189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Ryssland, 1832-1898)
Utropspris
25 000 - 30 000 EUR
282 000 - 338 000 SEK
26 100 - 31 300 USD
Klubbat pris
60 000 EUR
Ivan Ivanovitch Shishkin
(Ryssland, 1832-1898)

VID SKOGSBRYNET.

Sign. -83. Olja på duk 37x28 cm.