57
601374

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

SOMMARIDYLL.

Sign. -09. Olja på duk 47x68 cm.