Olli Borg

(Finland, 1921-1979)
Olli Borg
(Finland, 1921-1979)

Olli Borg och Mauri Laatikainen, FÅTÖLJ. Rondo. Asko, 1960-tal.

Klädsel röd konstläder och svängbar fot av stål. Höjd 88 cm, bredd 86 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
580
6 600
616
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (12 bud)
20 apr 2015 6:53
580 EUR
20 apr 2015 6:53
561 EUR
20 apr 2015 6:45
560 EUR
19 apr 2015 5:26
540 EUR
19 apr 2015 5:26
521 EUR
17 apr 2015 15:51
520 EUR
17 apr 2015 12:41
500 EUR
14 apr 2015 23:33
450 EUR
5 apr 2015 13:24
400 EUR
3 apr 2015 22:04
370 EUR
2 apr 2015 16:50
350 EUR
2 apr 2015 12:25
250 EUR