Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, KONSTGLAS. Svärdslilja. Sign. A. Okkolin, Riihimäen Lasi Oy. 1957-62.

Klart glas. Höjd 35 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
580
6 600
616
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (5 bud)
26 maj 2015 12:53
580 EUR
22 maj 2015 20:31
560 EUR
21 maj 2015 8:32
540 EUR
21 maj 2015 0:00
520 EUR
20 maj 2015 19:05
500 EUR