ARMBANDSUR, Longines, guld 56, rosenslipade diamanter och rubiner. Ryska stämplar St. Petersburg 1910-talet.

Totalvikt 24,2 g.
Längd 16 cm.
Storlek 35 x 21 mm.

НАРУЧНЫЕ ЧАСЫ, Longines, золото 56, огранённые в виде розочки бриллианты и рубины. Российские пробы Санкт-Петербург 1910-е годы. Вес 24,2 г. Длина 16 см. Размер 35 х 21 мм.

Klubbat pris
1 250
14 338
1 308
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (13 bud)
26 maj 2015 17:55
1 250 EUR
8
26 maj 2015 17:55
1 200 EUR
8
26 maj 2015 17:52
1 100 EUR
26 maj 2015 17:49
1 050 EUR
8
26 maj 2015 17:49
1 000 EUR
8
26 maj 2015 17:47
970 EUR
26 maj 2015 17:45
950 EUR
26 maj 2015 16:08
700 EUR
17 maj 2015 22:14
420 EUR
12 maj 2015 18:04
400 EUR
10 maj 2015 11:34
220 EUR
9 maj 2015 21:35
200 EUR
9 maj 2015 20:26
150 EUR