SPEGEL, rokoko, Sverige 1700-tal.

Förgylld. Ca 95x41,4 cm.

Senare bakstycke, delvis senare glas.

Klubbat pris
1 000
11 470
1 047
Utropspris
1 300 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 maj 2015 17:44
1 000 EUR
26 maj 2015 9:01
940 EUR
22 maj 2015 14:31
900 EUR
18 maj 2015 14:32
800 EUR
13 maj 2015 15:10
750 EUR
9 maj 2015 21:05
600 EUR
8 maj 2015 21:56
200 EUR