Maaria Märkälä

(Finland, Född 1964)
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)

MAARIA MÄRKÄLÄ, "UR SERIEN VÄSTERLEDEN AVSLUTAR - LIGHT YELLOW".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 100x100 cm.

900
10 323
942
Utropspris
1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
21 mar 2016 20:26
900 EUR
8
18 mar 2016 5:23
650 EUR
17 mar 2016 18:08
620 EUR
17 mar 2016 16:37
600 EUR
16 mar 2016 20:38
500 EUR
16 mar 2016 11:20
300 EUR
11 mar 2016 19:38
174 EUR
10 mar 2016 20:46
60 EUR
10 mar 2016 15:15
35 EUR
10 mar 2016 12:29
30 EUR