Viggo Wallensköld

(Finland, Född 1969)
Viggo Wallensköld
(Finland, Född 1969)

VIGGO WALLENSKÖLD, "SLOTT".

A tergo sign. 2005. Olja på duk 22,5x60 cm.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
10
22 mar 2016 8:52
700 EUR
11
21 mar 2016 22:21
670 EUR
10
21 mar 2016 21:38
650 EUR
9
20 mar 2016 14:31
600 EUR
8
17 mar 2016 9:23
575 EUR
16 mar 2016 19:00
555 EUR
15 mar 2016 23:03
420 EUR
14 mar 2016 18:47
400 EUR
14 mar 2016 13:13
250 EUR
14 mar 2016 3:59
220 EUR
12 mar 2016 20:51
200 EUR
12 mar 2016 1:01
100 EUR
10 mar 2016 13:07
50 EUR