Janne Rahunen

(Finland)
Janne Rahunen
(Finland)

JANNE RAHUNEN, GLASSKULPTUR. "Blu Sabbia", sign. JR 2014.

Blått och klart incalmo-glas med reticello-dekoration i vitt. Diameter 45 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

350
3 983
372
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
25 apr 2016 10:17
350 EUR
25 apr 2016 10:14
300 EUR
25 apr 2016 10:11
200 EUR
25 apr 2016 10:09
150 EUR
25 apr 2016 9:06
110 EUR
24 apr 2016 16:12
88 EUR
23 apr 2016 18:28
62 EUR
19 apr 2016 20:37
42 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

158. Estrid Ericson, burk med lock, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1935.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK