REIDAR SÄRESTÖNIEMI, "MÅNEN OCH FISKTRÄSKET".
Sign. -67. Olja på duk 113,5x114 cm.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.