Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, FYRA VASER. Sign. Kerttu Nurminen Nuutajärvi.

Grönt glas, slipad yta. Höjd 4-18 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
450
5 144
474
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (15 bud)
8
10 nov 2016 17:13
450 EUR
8
10 nov 2016 17:12
400 EUR
8
10 nov 2016 17:09
350 EUR
8
10 nov 2016 17:07
300 EUR
8
10 nov 2016 17:06
250 EUR
8
10 nov 2016 17:04
200 EUR
8
10 nov 2016 17:03
180 EUR
10 nov 2016 17:02
170 EUR
10 nov 2016 17:00
160 EUR
10 nov 2016 16:48
150 EUR
9 nov 2016 15:44
100 EUR
3 nov 2016 16:42
80 EUR
2 nov 2016 22:10
65 EUR
30 okt 2016 1:05
60 EUR
28 okt 2016 16:39
30 EUR