Lasse Marttinen

(Finland, 1926-2007)
Lasse Marttinen
(Finland, 1926-2007)

LASSE MARTTINEN, STILLEBEN.

Sign. -01. Olja på duk 150x150 cm.

Klubbat pris
820
9 291
855
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
8 nov 2016 0:02
820 EUR
8 nov 2016 0:01
800 EUR
8 nov 2016 0:01
800 EUR
8 nov 2016 0:01
780 EUR
8 nov 2016 0:01
760 EUR
8 nov 2016 0:01
740 EUR
8 nov 2016 0:01
720 EUR
4 nov 2016 19:50
700 EUR
4 nov 2016 19:05
500 EUR
4 nov 2016 0:28
450 EUR
2 nov 2016 20:57
400 EUR
2 nov 2016 0:13
350 EUR
29 okt 2016 19:50
300 EUR
28 okt 2016 19:26
50 EUR