SILVERSTOP, Nürnberg ca 1660-tal, oidentifierad guldsmed, vikt 679 g.

Höjd 19 cm.

Slitage.

Rosenberg nr 4248.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
5 900
67 673
6 175
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
15 dec 2016 18:17
5 900 EUR
15 dec 2016 18:17
5 700 EUR
8
15 dec 2016 18:17
5 500 EUR
15 dec 2016 18:17
5 300 EUR
8
15 dec 2016 18:17
5 100 EUR
15 dec 2016 11:17
4 900 EUR
8
15 dec 2016 11:17
4 700 EUR
14 dec 2016 7:57
4 500 EUR
7 dec 2016 19:28
3 500 EUR
4 dec 2016 21:57
1 600 EUR
2 dec 2016 20:07
1 550 EUR
2 dec 2016 18:10
1 500 EUR
2 dec 2016 7:59
800 EUR
1 dec 2016 20:04
500 EUR