Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, HELSINGFORS SOCKERFABRIK.

Sign. -76. Olja på duk 92x134 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
2 100
23 793
2 191
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 dec 2016 16:44
2 100 EUR
3 dec 2016 12:35
2 000 EUR
1 dec 2016 22:59
1 700 EUR
1 dec 2016 19:26
800 EUR
1 dec 2016 17:00
700 EUR
1 dec 2016 13:02
600 EUR
1 dec 2016 11:45
30 EUR