IKON, tempera på pannå, Ryssland 1800-talets slut.

Heliga Nikolaj. Storlek 18x14 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
642
7 274
670
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 dec 2016 19:00
642 EUR
14 dec 2016 18:24
622 EUR
13 dec 2016 12:57
602 EUR
10 dec 2016 19:39
582 EUR
10 dec 2016 18:56
521 EUR
8 dec 2016 22:58
500 EUR
3 dec 2016 22:58
154 EUR
3 dec 2016 10:58
144 EUR
2 dec 2016 22:29
50 EUR
2 dec 2016 7:07
35 EUR