JARDINJÄR, silver och glas, Fransk kontrollstämpel, 1900-talets början, vikt 560 g.

Längd 43 cm.

Smärre slitage. Graverad. Glaset med små skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
520
5 892
543
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (14 bud)
11
14 dec 2016 17:03
520 EUR
9
13 dec 2016 12:28
500 EUR
10
12 dec 2016 21:14
460 EUR
9
11 dec 2016 13:41
440 EUR
8
10 dec 2016 19:51
400 EUR
9 dec 2016 15:13
340 EUR
6 dec 2016 18:21
320 EUR
5 dec 2016 12:04
300 EUR
1 dec 2016 22:40
240 EUR
1 dec 2016 20:28
220 EUR
1 dec 2016 20:03
200 EUR
1 dec 2016 19:43
85 EUR
1 dec 2016 19:03
80 EUR
1 dec 2016 13:57
50 EUR