Josefina Holmlund

(Sverige, 1827-1905)
Josefina Holmlund
(Sverige, 1827-1905)

JOSEFINA HOLMLUND, FJORDLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 64x93 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 500
16 995
1 565
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (11 bud)
14 dec 2016 18:49
1 500 EUR
14 dec 2016 18:49
1 450 EUR
14 dec 2016 18:32
1 400 EUR
14 dec 2016 18:32
1 350 EUR
14 dec 2016 18:02
1 250 EUR
14 dec 2016 18:02
1 200 EUR
13 dec 2016 17:05
1 150 EUR
13 dec 2016 17:05
1 100 EUR
13 dec 2016 13:13
1 050 EUR
8 dec 2016 18:25
1 000 EUR
1 dec 2016 11:21
500 EUR