GUSTAVIANSK TABURETT, sent 1700-tal.

Förgyllt och målat trä. Bredd 43,5 cm, djup 37 cm, höjd 42 cm.

Senare klädsel. Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
590
6 685
616
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (26 bud)
9
14 dec 2016 17:50
590 EUR
10
14 dec 2016 17:50
570 EUR
9
14 dec 2016 17:50
550 EUR
10
14 dec 2016 17:50
530 EUR
9
14 dec 2016 17:50
510 EUR
10
14 dec 2016 17:50
490 EUR
9
14 dec 2016 17:50
470 EUR
10
14 dec 2016 17:50
450 EUR
9
14 dec 2016 17:19
430 EUR
10
14 dec 2016 17:19
410 EUR
9
14 dec 2016 13:00
390 EUR
14 dec 2016 13:00
370 EUR
9
14 dec 2016 12:59
350 EUR
14 dec 2016 12:59
330 EUR
9
14 dec 2016 12:59
310 EUR
14 dec 2016 12:59
290 EUR
9
14 dec 2016 9:51
270 EUR
8
13 dec 2016 10:19
250 EUR
13 dec 2016 2:12
210 EUR
12 dec 2016 14:09
195 EUR
8 dec 2016 8:44
180 EUR
4 dec 2016 9:13
170 EUR
3 dec 2016 18:01
160 EUR
2 dec 2016 14:27
150 EUR
1 dec 2016 16:33
100 EUR
1 dec 2016 14:15
40 EUR