SIDEBOARD, England 1800-talets första hälft.

Mahogny och mahognyfaner. Längd 197,5 cm, djup 72,5 cm och höjd 97,5 cm.

Renoverad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 dec 2016 17:48
400 EUR
14 dec 2016 16:39
370 EUR
14 dec 2016 14:55
270 EUR
13 dec 2016 23:24
210 EUR
13 dec 2016 18:40
120 EUR
12 dec 2016 19:46
110 EUR
6 dec 2016 9:25
100 EUR
2 dec 2016 16:48
50 EUR
1 dec 2016 10:52
30 EUR