Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, STRANDLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå 16x23,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 901
21 538
1 983
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (20 bud)
9
14 dec 2016 17:04
1 901 EUR
14 dec 2016 17:04
1 900 EUR
14 dec 2016 13:10
1 850 EUR
8
12 dec 2016 14:45
1 800 EUR
11 dec 2016 12:05
1 700 EUR
8
11 dec 2016 12:05
1 650 EUR
11 dec 2016 12:04
1 550 EUR
8
11 dec 2016 12:04
1 500 EUR
11 dec 2016 12:04
1 450 EUR
8
11 dec 2016 12:04
1 400 EUR
11 dec 2016 12:03
1 250 EUR
8
11 dec 2016 12:03
1 200 EUR
11 dec 2016 10:31
1 051 EUR
11 dec 2016 10:31
1 001 EUR
2 dec 2016 18:16
1 000 EUR
1 dec 2016 22:45
400 EUR
1 dec 2016 19:58
250 EUR
1 dec 2016 19:02
160 EUR
1 dec 2016 16:13
150 EUR
1 dec 2016 14:48
100 EUR