Design + Art Helsinki F185

316 föremål
PAULA HÄIVÄOJA, ring, silver. Helsingfors 1967.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
250 - 300 EUR
FÅTÖLJER, ETT PAR. "Panu" Asko.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, K2-29. Idman, 1950-tal.
Utropspris
800 - 1 000 EUR
PAULA HÄIVÄOJA, ring, silver. Helsingfors 1968.
Klubbat pris
203 EUR
Utropspris
250 - 300 EUR
PAULI VUORISALO, KERAMIKSKULPTUR. Tukan. Sign. PV-JH.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
ELIS KAUPPI, HÄNGE, silver. Kupittaan Kulta, Åbo 1966.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
LIISA HALLAMAA, KERAMIKSKÅL. Sign. LH, Arabia.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR