Design + Art Helsinki F185

8 föremål
MATTA, funkis, 1930-tal.
MATTA, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
3 700 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
AAPPO HÄRKÖNEN, matta, "Trilli", Mattokutomo Oy, 1960-tal.
Klubbat pris
819 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
TIMO SARPANEVA, RYA, Karhunkäpälä. Pohjanlahti-rya, Villayhtymä Oy, 1960.
Klubbat pris
3 800 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
MATTA, funkis, 1930-tal.
MATTA, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 260 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
EVA ANTTILA, BILDVÄV. I festklänning. Sign. E A.
Klubbat pris
430 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
DORA JUNG, BILDVÄVNAD. Signerad. 1970-tal.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
MATTA, Beni Ourain, Marocko, 1970/1980-tal.
Klubbat pris
661 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR