Art & Antiques Helsingfors F186

11 föremål
SKULPTUR, porslin, Popov, Ryssland, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
ALFRED WILLIAM FINCH, VAS. Sign. A.W.F. 1900-talets början.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
SKÅL/FAT, Iris-fabriken (1897-1902), Borgå, Finland.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
TALRIKAR 6 ST, porslin, Kejserliga porslinsfabriken. Nikolai II ca 1910.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
GERDA THESLEFF, KERAMIKSKÅL. Sign. GT, Finland 1918.
Klubbat pris
720 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
IRIS KERAMIKVAS. Märkt ABI, AS. Sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
340 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

316. Harald Notini, taklampor, ett par, modell "11326", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1940-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
Fair warning
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK