Design + Art Helsinki F188

12 föremål
PAAVO TYNELL, golvlampa, modell 9628, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 340 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, model 2062, Orno, 1950-tal.
Klubbat pris
4 550 EUR
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
PAAVO TYNELL, golvlampor 2 st, modell 9613, Taito Oy.
Klubbat pris
3 300 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
PAAVO TYNELL, golvlampa, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 100 EUR
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
ALVAR AALTO, golvlampa, modell A 809, Valaistustyö.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
KAI RUOKONEN, golvlampa, Orno 1970-tal.
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, golvlampa, modell 100, Haimi 1970-tal.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
1 700 - 2 000 EUR
ALVAR AALTO, golvlampa, modell A 810, Valaisinpaja, 1980-tal.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, golvlampa, Stockmann Orno 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 105 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

51. Konsolbord, Stockholmsarbete, Jonas Frisks art, 1800-talets början, Empire.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Fair warning
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK