Design + Art Helsinki F188

21 föremål
ALVAR AALTO, taklampa, modell A335A, Valaistustyö.
Klubbat pris
1 001 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE,  TAKLAMPA, Orno, 1940-tal.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Klubbat pris
3 805 EUR
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
ALVAR AALTO, taklampa, modell A622A, Valaistustyö.
Klubbat pris
630 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
TAKLAMPA, Idman, 1960-tal.
TAKLAMPA, Idman, 1960-tal.
Klubbat pris
3 356 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
MAURI ALMARI, taklampa, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
670 EUR
Utropspris
800 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 1959, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
7 100 EUR
Utropspris
9 000 - 10 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampor, 4 st, Taito/Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 900 EUR
Utropspris
2 000 - 2 400 EUR
TAKLAMPA, modell ER92/5, Itsu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
408 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9032, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
LISA JOHANSSON PAPE, taklampa, Stockmann Orno, 1940-tal.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9029/8, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
8 000 EUR
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9029/6, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell K-12, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9007/8, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK