BORDSLYSTER, Ryssland, 1800-talets början.

Förgylld brons och slipat glas, för två ljus. Höjd 92 cm.

Restaurerad/kompletterad. Nagg.

Klubbat pris
1 800
20 394
1 878
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
11 dec 2017 18:49
1 800 EUR
8
11 dec 2017 18:49
1 750 EUR
11 dec 2017 18:48
1 700 EUR
8
11 dec 2017 18:48
1 650 EUR
11 dec 2017 18:43
1 600 EUR
11 dec 2017 17:43
1 550 EUR
11 dec 2017 17:43
1 500 EUR
11 dec 2017 15:49
1 250 EUR
11 dec 2017 15:49
1 200 EUR
11 dec 2017 15:49
1 100 EUR
11 dec 2017 15:49
1 050 EUR
11 dec 2017 12:57
1 000 EUR
4 dec 2017 18:10
850 EUR
4 dec 2017 12:18
350 EUR
3 dec 2017 15:53
250 EUR
3 dec 2017 14:58
100 EUR
1 dec 2017 14:23
35 EUR