Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, LANDSKAP.

Signerad. Olja på duk, 30x48 cm.

Konstnär

Klubbat pris
12 000
135 960
12 519
Utropspris
13 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
12 dec 2017 19:42
12 000 EUR
12 dec 2017 19:42
12 000 EUR
12 dec 2017 19:41
11 800 EUR
12 dec 2017 19:41
11 600 EUR
12 dec 2017 19:40
11 400 EUR
12 dec 2017 19:39
11 200 EUR
12 dec 2017 19:39
11 000 EUR
12 dec 2017 19:39
11 000 EUR
12 dec 2017 19:38
10 800 EUR
12 dec 2017 19:38
10 600 EUR
12 dec 2017 19:38
10 400 EUR
12 dec 2017 19:37
10 200 EUR
12 dec 2017 19:25
10 000 EUR
12 dec 2017 19:18
9 800 EUR
12 dec 2017 16:51
9 000 EUR
8 dec 2017 17:56
7 000 EUR
1 dec 2017 21:47
6 000 EUR
30 nov 2017 22:31
4 000 EUR
30 nov 2017 18:57
3 000 EUR