Arttu Halonen

(Finland, 1885-1963)
Arttu Halonen
(Finland, 1885-1963)

ARTTU HALONEN, MOR OCH BARN.

Signerad och daterad 1918. Brons. Höjd 27,5 cm.

Klubbat pris
725
8 214
756
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (24 bud)
12 dec 2017 18:45
725 EUR
12 dec 2017 18:44
705 EUR
12 dec 2017 18:44
701 EUR
12 dec 2017 18:44
681 EUR
12 dec 2017 18:41
661 EUR
12 dec 2017 18:41
641 EUR
12 dec 2017 18:40
621 EUR
12 dec 2017 18:39
601 EUR
12 dec 2017 18:39
600 EUR
12 dec 2017 18:39
580 EUR
12 dec 2017 18:35
560 EUR
12 dec 2017 17:54
540 EUR
12 dec 2017 6:05
520 EUR
12 dec 2017 6:05
500 EUR
12 dec 2017 6:05
480 EUR
8 dec 2017 18:00
460 EUR
8 dec 2017 18:00
440 EUR
6 dec 2017 20:56
420 EUR
6 dec 2017 20:56
400 EUR
4 dec 2017 10:57
360 EUR
2 dec 2017 11:59
340 EUR
2 dec 2017 11:59
330 EUR
1 dec 2017 14:41
320 EUR
30 nov 2017 23:19
300 EUR