VINKANNOR, ETT PAR, silver och glas, Lazarus Posen, Frankfurt 1900-talets början.

Slipad glasdekor. Höjd 28,5 cm. Numrerade 8725.

Klubbat pris
840
9 517
876
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (26 bud)
8
11 dec 2017 19:12
840 EUR
11 dec 2017 19:12
820 EUR
8
11 dec 2017 19:11
800 EUR
11 dec 2017 18:58
780 EUR
11 dec 2017 18:55
760 EUR
11 dec 2017 18:55
740 EUR
11 dec 2017 18:54
720 EUR
11 dec 2017 18:54
710 EUR
11 dec 2017 18:54
700 EUR
11 dec 2017 18:52
680 EUR
11 dec 2017 18:52
660 EUR
11 dec 2017 18:51
640 EUR
11 dec 2017 18:51
620 EUR
11 dec 2017 18:50
600 EUR
11 dec 2017 18:50
580 EUR
11 dec 2017 18:50
560 EUR
11 dec 2017 18:49
540 EUR
11 dec 2017 18:46
520 EUR
11 dec 2017 18:36
500 EUR
11 dec 2017 18:36
495 EUR
9 dec 2017 11:27
420 EUR
9 dec 2017 11:27
400 EUR
1 dec 2017 20:22
300 EUR
1 dec 2017 19:24
250 EUR
1 dec 2017 14:23
220 EUR
1 dec 2017 10:48
200 EUR