FLINTLÅSPISTOL, Ryssland, för manskap, modell 1809.

Låset märkt Tula 1813. Mässingsbeslag. Stocken i svartmålat trä. Kolven med Alexander II:s monogram. Bälteskrok. Kaliber cirka 19 mm. Längd 42,5 cm, pipan 26,5 cm.

Slitage. Skador i kolven.

Klubbat pris
1 630
18 468
1 701
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
12 dec 2017 19:44
1 630 EUR
12 dec 2017 19:44
1 580 EUR
12 dec 2017 19:39
1 480 EUR
9
12 dec 2017 19:31
1 430 EUR
12 dec 2017 19:31
1 380 EUR
12 dec 2017 17:41
1 371 EUR
12 dec 2017 9:46
1 321 EUR
9
12 dec 2017 9:46
1 300 EUR
9
11 dec 2017 22:54
1 271 EUR
8
11 dec 2017 17:37
1 221 EUR
11 dec 2017 17:37
1 200 EUR
11 dec 2017 14:34
1 150 EUR
11 dec 2017 14:33
1 100 EUR
11 dec 2017 14:33
1 100 EUR
10 dec 2017 19:14
1 050 EUR
10 dec 2017 19:14
1 000 EUR
10 dec 2017 9:21
690 EUR
10 dec 2017 9:21
670 EUR
5 dec 2017 12:02
640 EUR
5 dec 2017 12:02
620 EUR
5 dec 2017 12:01
575 EUR
5 dec 2017 12:01
555 EUR
4 dec 2017 21:06
452 EUR
4 dec 2017 21:06
432 EUR
2 dec 2017 17:14
430 EUR
2 dec 2017 11:42
410 EUR
30 nov 2017 16:16
390 EUR