OKÄND RYSK KONSTNÄR, "Porträtt"

Ryssland ca 1830. Olja på duk, ej signerad. 60,5x50 cm.

Skrapmärken. Slitage.

Klubbat pris
5 400
61 182
5 634
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (47 bud)
12 dec 2017 19:26
5 400 EUR
12 dec 2017 19:26
5 200 EUR
12 dec 2017 19:26
5 000 EUR
12 dec 2017 19:26
4 800 EUR
12 dec 2017 19:24
4 600 EUR
12 dec 2017 19:24
4 400 EUR
12 dec 2017 19:23
4 200 EUR
12 dec 2017 19:23
4 000 EUR
12 dec 2017 19:23
3 800 EUR
12 dec 2017 19:23
3 700 EUR
12 dec 2017 19:22
3 500 EUR
12 dec 2017 19:22
3 400 EUR
12 dec 2017 19:22
3 300 EUR
12 dec 2017 19:22
3 200 EUR
12 dec 2017 19:21
3 100 EUR
12 dec 2017 19:21
3 000 EUR
12 dec 2017 19:21
2 900 EUR
12 dec 2017 19:21
2 800 EUR
12 dec 2017 19:20
2 700 EUR
12 dec 2017 19:20
2 600 EUR
12 dec 2017 19:19
2 400 EUR
12 dec 2017 19:19
2 300 EUR
12 dec 2017 19:18
2 100 EUR
12 dec 2017 19:18
2 000 EUR
12 dec 2017 19:17
1 850 EUR
12 dec 2017 19:17
1 800 EUR
12 dec 2017 18:27
1 750 EUR
12 dec 2017 18:27
1 700 EUR
12 dec 2017 18:25
1 550 EUR
12 dec 2017 18:25
1 500 EUR
12 dec 2017 18:25
1 350 EUR
12 dec 2017 18:25
1 300 EUR
12 dec 2017 18:24
1 250 EUR
12 dec 2017 18:24
1 200 EUR
12 dec 2017 18:24
1 150 EUR
12 dec 2017 18:24
1 100 EUR
12 dec 2017 18:23
1 050 EUR
12 dec 2017 18:23
1 000 EUR
7 dec 2017 22:09
920 EUR
7 dec 2017 22:09
900 EUR
4 dec 2017 11:48
870 EUR
4 dec 2017 11:48
850 EUR
3 dec 2017 10:03
800 EUR
1 dec 2017 18:57
700 EUR
1 dec 2017 9:02
450 EUR
30 nov 2017 20:33
420 EUR
30 nov 2017 12:41
400 EUR