Louis Sparre

(Sverige, 1863-1964)
Louis Sparre
(Sverige, 1863-1964)

LOUIS SPARRE, HAMNVY.

Signerad och daterad 1918. Olja på duk. 57x70 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
2 300 - 2 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
12 dec 2017 20:14
1 850 EUR
12 dec 2017 15:35
1 800 EUR
12 dec 2017 14:23
1 650 EUR
12 dec 2017 12:14
1 600 EUR
12 dec 2017 10:37
1 550 EUR
12 dec 2017 8:20
1 500 EUR
12 dec 2017 8:08
1 450 EUR
12 dec 2017 5:48
1 400 EUR
11 dec 2017 23:11
1 350 EUR
11 dec 2017 14:13
1 300 EUR
11 dec 2017 14:02
1 250 EUR
11 dec 2017 13:24
1 200 EUR
11 dec 2017 12:45
1 110 EUR
6 dec 2017 10:36
1 010 EUR
3 dec 2017 22:30
820 EUR
30 nov 2017 22:39
800 EUR
30 nov 2017 14:50
230 EUR
30 nov 2017 13:31
30 EUR