Akseli Gallen-Kallela

(Finland, 1865-1931)
Akseli Gallen-Kallela
(Finland, 1865-1931)

AKSELI GALLEN-KALLELA, Stängslet, etsning

Sign. 1917, 13x7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
806
9 132
841
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (25 bud)
9
11 dec 2017 18:58
806 EUR
8
11 dec 2017 18:58
800 EUR
8
11 dec 2017 18:58
785 EUR
9
11 dec 2017 18:58
765 EUR
9
11 dec 2017 18:57
720 EUR
8
11 dec 2017 18:57
700 EUR
8
11 dec 2017 18:54
686 EUR
9
11 dec 2017 18:54
666 EUR
8
11 dec 2017 18:54
650 EUR
8
11 dec 2017 18:54
631 EUR
9
11 dec 2017 18:54
611 EUR
8
11 dec 2017 18:52
540 EUR
11 dec 2017 18:38
520 EUR
11 dec 2017 18:37
500 EUR
11 dec 2017 18:37
500 EUR
11 dec 2017 13:32
480 EUR
11 dec 2017 12:02
460 EUR
11 dec 2017 12:02
450 EUR
4 dec 2017 7:51
440 EUR
3 dec 2017 23:25
420 EUR
2 dec 2017 20:04
400 EUR
2 dec 2017 17:24
300 EUR
30 nov 2017 16:37
270 EUR
30 nov 2017 16:12
250 EUR
30 nov 2017 11:59
100 EUR