Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, LÖKAR.

Signerad. Olja på duk, klistrad på skiva, 18x23,5 cm.

Galerie Hörhammer, 1981.

Konstnär

Klubbat pris
1 150
13 030
1 200
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
12 dec 2017 20:22
1 150 EUR
12 dec 2017 20:22
1 100 EUR
8
12 dec 2017 20:19
1 050 EUR
12 dec 2017 20:19
1 000 EUR
9
12 dec 2017 20:19
980 EUR
12 dec 2017 20:17
960 EUR
8
12 dec 2017 20:16
940 EUR
12 dec 2017 20:16
920 EUR
12 dec 2017 20:13
900 EUR
8
12 dec 2017 20:12
880 EUR
12 dec 2017 20:00
860 EUR
12 dec 2017 6:47
840 EUR
11 dec 2017 18:20
820 EUR
4 dec 2017 15:01
800 EUR
3 dec 2017 19:25
610 EUR
30 nov 2017 22:39
550 EUR
30 nov 2017 18:59
500 EUR
30 nov 2017 16:57
333 EUR