Katja Tukiainen

(Finland, Född 1969)
Katja Tukiainen
(Finland, Född 1969)

KATJA TUKIAINEN, "KRYP".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 22x27 cm.

Galleria Krista Mikkola 2008.

Klubbat pris
920
10 552
963
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (36 bud)
19 mar 2018 18:30
920 EUR
19 mar 2018 18:30
900 EUR
19 mar 2018 17:53
880 EUR
19 mar 2018 17:44
860 EUR
19 mar 2018 14:59
840 EUR
18 mar 2018 21:53
820 EUR
18 mar 2018 21:53
800 EUR
18 mar 2018 21:53
800 EUR
18 mar 2018 21:52
780 EUR
18 mar 2018 21:52
760 EUR
18 mar 2018 21:03
740 EUR
18 mar 2018 21:02
720 EUR
18 mar 2018 21:02
700 EUR
18 mar 2018 21:02
680 EUR
18 mar 2018 21:01
660 EUR
18 mar 2018 20:36
640 EUR
18 mar 2018 20:36
620 EUR
18 mar 2018 20:36
610 EUR
18 mar 2018 18:24
590 EUR
17 mar 2018 22:49
570 EUR
17 mar 2018 22:49
550 EUR
17 mar 2018 22:49
550 EUR
17 mar 2018 20:08
530 EUR
17 mar 2018 20:04
510 EUR
17 mar 2018 20:04
500 EUR
17 mar 2018 20:00
490 EUR
14 mar 2018 8:10
470 EUR
13 mar 2018 18:21
450 EUR
13 mar 2018 8:58
390 EUR
9 mar 2018 16:48
370 EUR
9 mar 2018 10:22
350 EUR
9 mar 2018 9:10
320 EUR
9 mar 2018 8:08
300 EUR
8 mar 2018 21:40
100 EUR
8 mar 2018 18:39
50 EUR
8 mar 2018 18:37
30 EUR