Contemporary Helsinki F193

135 föremål
JORMA LEHTONEN, FÅGEL.
JORMA LEHTONEN, FÅGEL.
Klubbat pris
222 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
POUL HAVGAARD, SKULPTUR, silver. Lapponia 1981.
Klubbat pris
370 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
TOM DIXON, barstolar, ett par, "Slab Bar Stool" 2000-tal.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
JUKKA KORPIHETE, taklampa, modellexemplar, KJM-Tuote 2000-tal.
Klubbat pris
185 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
HARRI KOSKINEN, konstglas, signerad Iittala 2012 H. Koskinen.
Klubbat pris
365 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR