48
1109313

Kimmo Kaivanto

(Finland, 1932-2012)
Utropspris
13 000 - 15 000 EUR
147 000 - 170 000 SEK
13 600 - 15 600 USD
Klubbat pris

Kimmo Kaivanto
(Finland, 1932-2012)

KIMMO KAIVANTO, "LUONNONPERSPEKTIIVIN SIVUKUVA"

Sign. 1972. Olja på duk 80x99 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Repor.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK