Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, GOLVLAMPA, Markaryd, 1960-/70-tal.

Fotplatta och stomme i mässing, skärm av sidenfrans. Etikettmärkt. Höjd ca 140 cm.

Fläck i fransarna. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 400
16 058
1 465
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (20 bud)
11
27 okt 2019 16:38
1 400 EUR
9
27 okt 2019 16:38
1 350 EUR
10
27 okt 2019 16:37
1 300 EUR
9
27 okt 2019 16:37
1 250 EUR
10
27 okt 2019 16:36
1 200 EUR
9
27 okt 2019 16:36
1 150 EUR
27 okt 2019 16:36
1 101 EUR
19 okt 2019 10:34
1 100 EUR
18 okt 2019 20:07
1 050 EUR
18 okt 2019 20:07
1 001 EUR
16 okt 2019 10:14
1 000 EUR
8
15 okt 2019 17:17
850 EUR
15 okt 2019 11:01
821 EUR
15 okt 2019 10:35
800 EUR
14 okt 2019 15:23
740 EUR
12 okt 2019 11:28
620 EUR
12 okt 2019 8:18
600 EUR
11 okt 2019 21:53
500 EUR
11 okt 2019 19:53
120 EUR
11 okt 2019 18:14
100 EUR

Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492