Petri Ala-Maunus

(Finland, Född 1970)
Petri Ala-Maunus
(Finland, Född 1970)

PETRI ALA-MAUNUS, "UR SERIEN UPPGÅNGAR, NEDGÅNGAR OCH NÅGONTIN DÄR I MELLAN"

A tergo sign. 2000. Olja på pannå, 30x30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (23 bud)
17 nov 2019 15:48
700 EUR
17 nov 2019 15:48
680 EUR
17 nov 2019 12:12
660 EUR
17 nov 2019 12:12
640 EUR
16 nov 2019 22:55
620 EUR
16 nov 2019 22:43
600 EUR
16 nov 2019 22:43
600 EUR
16 nov 2019 10:42
570 EUR
16 nov 2019 10:42
550 EUR
12 nov 2019 21:36
530 EUR
12 nov 2019 20:02
510 EUR
12 nov 2019 20:02
500 EUR
12 nov 2019 17:22
490 EUR
12 nov 2019 17:22
470 EUR
12 nov 2019 17:21
450 EUR
12 nov 2019 17:21
430 EUR
10 nov 2019 15:38
410 EUR
10 nov 2019 15:38
390 EUR
10 nov 2019 15:38
370 EUR
10 nov 2019 15:38
350 EUR
10 nov 2019 13:09
300 EUR
10 nov 2019 10:35
50 EUR
6 nov 2019 16:52
30 EUR