Nikas Safronov

(Ryssland, Född 1956)
Nikas Safronov
(Ryssland, Född 1956)

NIKAS SAFRONOV, "BLOMMAR PÅ SOMMARVERANDA".

A tergo sign. 2009. Olja på duk, uppfordrad på papp 23.5x17 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Gåva av konstnären till ägarens familj.

450
5 036
476
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2019 14:40
450 EUR
8 dec 2019 10:09
400 EUR
7 dec 2019 19:33
300 EUR
22 nov 2019 18:59
200 EUR