Helsinki Design + Contemporary Art F201

221 föremål
IMPI SOTAVALTA, RYA, 1931. Ca 140x110 cm.
Klubbat pris
410 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
HENRIK TJAERBY, matbord, "Bamboo", Artek Studio 2000-tal.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
SOFFA, 1900-talet mitt.
SOFFA, 1900-talet mitt.
Klubbat pris
370 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
FÅTÖLJER, ett par 1900-talet mitt.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR