IKON, Centrala Ryssland 1800-talets slut.

"Gudsmodern, glädje för alla sörjande".
Tempera på pannå,
Storlek 32x26 cm.

Åldersrelaterat slitage och defekter. Renoverad.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (1 bud)
1 jun 2020 6:38
1 000 EUR