Marcus Collin, Vy från Helsingfors
Sign-20. Olja på duk 60x40 cm.
Åldersrelaterat slitage.
"Valon juhlaa", Taidekeskus Pyrri, 10.6.-6.8.1989.
"Eläinkuva Suomen Taiteessa", Ikaalisten Taidekeskus, 6.6.-23.8.1992.
Galleria Otso, Esbo, 23.11.1995-7.1.1996.
Lönnströmin Taidemuseo, Raumo, 30.1.-23.4.1996.