Karmstolar, 2 st, Louis XVI, trol. Danmark, 1700-talets andra hälft.

Snarlika. Gråmålade med förgyllda detaljer. Fast stoppad sidenklädsel. Sitthöjd 40-44, bredd 61-64, totalhöjd 94 cm.

Renoverade. Senare klädsel. Fläckar.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (29 bud)
27 nov 2022 10:16
1 600 EUR
26 nov 2022 23:36
1 550 EUR
26 nov 2022 23:36
1 500 EUR
26 nov 2022 23:36
1 450 EUR
26 nov 2022 23:35
1 400 EUR
26 nov 2022 23:35
1 350 EUR
26 nov 2022 23:35
1 300 EUR
26 nov 2022 23:35
1 250 EUR
26 nov 2022 23:35
1 200 EUR
26 nov 2022 23:35
1 150 EUR
26 nov 2022 23:34
1 100 EUR
26 nov 2022 23:34
1 050 EUR
26 nov 2022 23:34
1 000 EUR
26 nov 2022 23:34
980 EUR
26 nov 2022 23:34
960 EUR
26 nov 2022 23:34
940 EUR
26 nov 2022 23:33
920 EUR
26 nov 2022 23:33
900 EUR
26 nov 2022 23:33
880 EUR
26 nov 2022 23:33
860 EUR
26 nov 2022 9:20
840 EUR
25 nov 2022 12:40
820 EUR
25 nov 2022 12:40
800 EUR
25 nov 2022 12:40
800 EUR
25 nov 2022 12:39
770 EUR
25 nov 2022 12:39
750 EUR
24 nov 2022 10:41
700 EUR
19 nov 2022 8:33
200 EUR
17 nov 2022 9:07
100 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård